вівторок, 10 січня 2017 р.

ДТП, пожежі та вуличні травми

   Ці новорічні свята додали роботи медикам, рятувальникам та поліцейським. Загалом з початку року в області ліквідували 135 пожеж та зафіксували 104 дорожньо-транспортні пригоди.
   Новий рік, Різдво та свят вечір вже позаду. Впродовж зимових свят, а саме з першого по десяте січня у Дніпрі та області провели понад сотню різноманітних заходів. Запалювали вогники на зелених красунях, водили хороводи та відвідували концерти музичних та хореографічних колективів. У ці дні за порядком на Дніпропетровщині поліція стежила у посиленому режимі. Правоохоронці кажуть у Новому році вони вже опрацювали 5 тисяч 206 викликів. Серед них сімейні чвари, крадіжки, вживання спиртних напоїв у громадських місцях та ДТП.
   Спеціалісти кажуть, будь-який контроль на дорозі супроводжується обов’язковим тестом на вміст у крові водія алкоголю та наркотичних речовин. Загалом за останні десять днів в обласному наркологічному диспансері провели 57 таких експертиз.
   В обласному центрі екстреної медицини кажуть, їм також роботи не бракувало. У період новорічних свят тут прийняли понад тридцять тисяч викликів. Окрім випадків вуличного травматизму, обморожень та отруєнь, також у селі Миколаївка до лікарні госпіталізували чоловіка з вогнепальним пораненням грудної клітини.  
   Медики кажуть, впродовж новорічних свят вони працювали у тандемі з ДСНСівцями. В свою чергу служба порятунку здійснила  283 виїзди. Рятувальники кажуть, загалом з початку року в області загинуло 11 осіб,  життя п’ятьох з них  забрала пожежа.
   Загалом за словами спеціалістів, новорічні свята у 2017- му пройшли неспокійно та кажуть, з усіма складнощами справилися.