понеділок, 12 грудня 2016 р.

Попередь насилля – захисти себе сама

   Це – головна установа будь-якої сварки. Якщо є можливість не вступати у бійку – краще скористатися цим варіантом. Коли ж потрібно реально надавати відсіч  -  бити супротивника потрібно в уразливі місця – вуха, ніс, очі та пах.
Таким чином, повністю захиститися навряд чи вдасться, проте можна виграти  час для того, аби накивати п’ятами.
   Двадцятип’ятирічна Олександра також спробувала себе в самозахисті. Впевнена, що якби знала ці прийоми раніше, ланцюжок, який зірвали з її шиї просто на вулиці, залишився б у неї.    Олександра ділиться, що прийоми здалися їй нескладними, навіть з’явилося бажання займатися вже професіонально.
   Жінки фізично слабші за чоловіків, проте хоча б початкові знання бойових прийомів допоможуть захиститися від нападників.
   Одна за найпоширеніших причин виклику поліції – крадіжки мобільних телефонів. Проте чи не перше місце займають сімейні сварки.
   Проте зазвичай жінки пробачають своїх чоловіків-нападників і забирають заяви з поліції. Проте це не найкраще рішення – запевняють в поліції. 
   Наразі планують відкрити безкоштовні курси самооборони для жінок на базі Дніпропетровського Державного Університету Внутрішніх Справ. Поліцейські навчатимуть охочіх дніпрянок самообороні.