пʼятниця, 16 грудня 2016 р.

Музикант, вчитель та поет

   Цьогоріч другого червня з життя пішов дніпровський композитор Володимир Скуратовський. Останні хвилини життя він провів на сцені. Серце музиканта зупинилося після чергового концерту в школі. Півроку потому, 16 грудня, учні, друзі та колеги спільними зусиллями встановили пам’ятний знак на честь талановитого композитора.
   За життя Володимир Скуратовський виконав сотні композицій. Його знали не лише в Україні, а й за її межами. Знайомі музиканта згадують, він був талановитою, щирою на надзвичайно доброю людиною. Учні Скуртовського кажуть, цього літа він пішов із життя та в їхній пам’яті назавжди лишився всміхненим та веселим.
   Шістнадцятого грудня на порозі музичної школи № 6 зібралися колеги, друзі та учні Володимира Скуратовського. У цьому закладі Володимир Ілліч пропрацював понад двадцять п’ять років. Тут навчалася його донька та наразі викладає дружина. Колеги музиканта кажуть, він завжди надихав дітей на творчість. Тому й вирішили увічнити його образ у граніті.
   Після урочистого відкриття меморіальної дошки усіх бажаючих запросили на дитячий концерт. Тут молоді музиканти виконали композиції Володимира Скуратовського.
   Дружина Володимира Ілліча – Ольга каже, серце радіє, коли чує як у коридорах школи лунають композиції чоловіка. Говорить, діти й зараз вчать його музичні твори, а це для автора найкращий подарунок.
   Також на заході презентували книгу віршів Володимира Ілліча та переглянули фільм про життя та творчість музиканта. Колеги, Скуратовського кажуть, відтепер про його талант дізнаються й наступні покоління.
   Цього дня пам'ять про музиканта увічнили не лише у граніті. Відтепер Дніпровська дитяча музична школа носить ім’я В. І. Скуратовського.