четвер, 8 грудня 2016 р.

Грип наступає!

   Дніпропетровщина увійшла в п’ятірку областей з найбільшим рівнем захворюваності на ГРВІ. Лікарі зазначають, епідеміологічний поріг перевищено на 30 відсотків.
Через рівень захворюваності у медичних закладах призупинили планову госпіталізацію пацієнтів, а школи  починають закривати на карантин.
   За минулий тиждень в області більше 24-х тисяч людей захворіли на ГРВІ. 68 відсотків з них – діти. 
   Через захворюваність, кількість госпіталізованих із тяжкими формами ГРВІ та ускладненнями від вірусу збільшилась на 27 відсотків. Тож з 5-го грудня у медзакладах ввели карантин. Планову госпіталізацію поки що відмінили, для того, аби звільнити місця для тяжкохворих. Медики радять - планово лягати до лікарні краще не раніше березня.
   Ввели карантин і у навчальних закладах. Наразі не працюють 95 шкіл по області та 785 окремих класів. У Дніпрі поки не закрили жодної школи, проте тимчасово не навчаються дітлахи у семистах двадцяти восьми класах.
   Як наздоганятимуть навчальну  програму школярі, яким довелося залишитися вдома через карантин  – навчальні заклади вирішуватимуть самостійно. Тож, можливо дітям доведеться ходити до школи на вихідних, або ж під час зимових канікул. Ще лікарі зазначають – кращий захист від грипу – це вакцинація. Тож зробити щеплення ще не пізно.