неділя, 4 грудня 2016 р.

Чи добудують метро у Дніпрі?

   Розпорядження президента, що було надруковано в соціальних мережах стривожило чимало дніпровців. Більшість городян неправильно його зрозуміли, адже подумали що зведення метрополітену зупинили. Проте ця інформація не відповідає дійсності.  Три станції підземки все ж таки  добудують.
   Театральна, Центральна та Гірничий університет -  три  зупинки метро добудують у найближчому майбутньому. Цей проект затвердили ще торік. Підрядником, що виграв тендер, стала турецька компанія Лімак. А от фінансувати це будівництво, взялися дві потужні фінансові організації, Європейський інвестиційний банк, та Європейський банк реконструкції та розвитку. Проте сам по собі проект незвичайний та вимагає оформлення великої кількості документів.  Аби уникнути бюрократичної тяганини, Президент видав відповідне розпорядження. Більшість  інтернет-користувачів зрозуміли його неправильно, що підняло хвилю обурень.  Заступник міського голови Дніпра, Володимир Міллер цю інформацію спростовує та пояснює.
   Першу частину авансу підряднику вже сплатили. Залишилися лише бюрократичні тонкощі, які треба пройти, для того щоб розрахуватись повністю. Наразі ніяких причин нервувати, з приводу того, що метрополітен не добудують, немає.
   До того ж, зазначає пан Володимир, вже в найближчому майбутньому будівництво розпочнеться, і тоді залишиться лише чекати, коли перший вагон метро проїдеться повз новенькі зупинки.