четвер, 15 грудня 2016 р.

Практичні навчання для майбутніх медсестер

   Практичні навчання для майбутніх медсестер розпочали у лікарні імені Мечникова. Протягом двох місяців студентки вчитимуться асистувати лікарям та доглядати за хворими. Все – під наглядом досвідчених медиків.
   Скальпелі, затискачі та щипці. Кожен інструмент має власний номер та призначення. Як та для чого використовувати приладдя – навчають майбутніх медсестер в операційній лікарні імені Мечникова. Навчання починають з азів, та вже за декілька занять, студенток поведуть на справжню операцію, розповідає завідуючий блоком, Ярослав Медведик.
   Майбутні медсестри до навчання стали з завзяттям та уважно слухали настанови фахівців. Студентки, яких запросили на практику до лікарні імені Мечникова навчаються у    Дніпропетровському базовому медичному коледжі на відмінно. Всі вони обрали шлях медицини та вступили до коледжу після початку бойових дій на Сході України. Дехто з них втратив батьків, інші були змушені залишити рідний дім. Серед практиканток і Марія. Дівчина – сирота. Розповідає, робота медсестри її захопила. Марія сподівається в майбутньому отримати роботу у лікарні імені Мечникова.
   Ну, а поки одних навчають, інших – вітають. Для 15 медичних сестер та братів провели урочисту посвяту. Всі вони якнайкраще проявили себе під час переддипломної практики.   Починає свій професійний шлях у лікарні і Анастасія, вже працює у відділені фізіотерапії.
   В свою чергу, головний лікар, Сергій Риженко, обіцяє – найзавзятіші студентки, які нині проходять практику - обов’язково залишаться працювати у  лікарні.
   Практичні заняття для студенток триватимуть 2 місяці.