понеділок, 12 грудня 2016 р.

Тепло за півціни

   У міськраді Дніпра повідомили про новий розподіл тарифів на теплопостачання. Обіцяють відтепер городяни платитимуть за опалення на 50 відсотків менше.
   До опалювального сезону у Дніпрі готувалися заздалегідь.  Впродовж 2016 року вдалося знизити витрати по споживанню електроенергії, газу та як результат –  зменшити вартість на теплопостачання. Згідно розрахунків національної комісії з регулювання у сфері енергетики середній тариф за теплопостачання для дніпрян становить – 34 -39 гривень. Та з грудня поточного року один квадратний метр коштуватиме 16 гривень. У міськраді переконують наразі це найнижчий тариф не лише по області, а й у країні.
   Квитанції з новими розрахунками містяни отримають вже в грудні цього року. Та вже зараз можна зробити перерахунки за листопад та жовтень, адже комунальні підприємства працюють за новими тарифами, а різницю компенсують за рахунок міського бюджету.
   Наразі для того аби змінити тарифи офіційно готують усі необхідні документи до національної комісії з регулювання у сфері енергетики. Відповідь планують отримати вже наступного року.