середа, 21 грудня 2016 р.

В обласному центрі пройшов перший етап нового проекту – «Медіахвилі Дніпра»

   Перші проби пера та телевізійні дебюти. У конкурсі взяли участь учні понад двадцяти шкіл. Як майбутні журналісти пізнавали професію?

   Понад два десятки шкіл та три основні номінації. Конкурс «Медіахвилі Дніпра» організували для школярів. Медійники – початківців створювали газети, телевізійні програми та записували соціальну рекламу. Роботи оцінили викладачі факультету систем та засобів масової комунікації. Говорять, єдиної теми не було. Учасники охопили усі сфери шкільного життя.
   Вручення нагород розпочали з танців та тематичних жартів. Далі  - до урочистостей. Кращим телевізійним проектом назвали – програму «Здоровий Я». Над її створенням працювали учні школи № 21.
   Також відзначили кращу шкільну газету та соціальний ролик. Перше місце виборола реклама на тему безпритульних тварин. Над її створенням працювали учні 37 – мої школи. Катерина одна з них. Дівчина розповідає, намагалися привернути увагу до проблем братів наших менших.
   Цього дня з перемогою дітей привітали досвідчені журналісти регіону. Вручили невеликі подарунки та побажали удачі.
   У лютому 2017 року відбудеться перегляд готових робіт. Тоді  й визначать остаточних переможці конкурсу. Учасники будуть нагороджені в номінаціях «Найкраща ідея»,«Сюжет» та «Найкраща тематика».