понеділок, 26 грудня 2016 р.

Новорічна красуня

   У Дніпрі, в парку Глоби, відкрили ялинку міста. Свято не обійшлось без гучних пісень та нестримних танців. Також містян порадували новорічною казкою – «Снігова королева».
   Такими шаленими танцями в парку Глоби розпочали святкування Новорічних свят. На цей раз для містян підготували особливий подарунок - казкову виставу «Снігова королева». Казка припала до душі як дорослим, так і малечі. Вадим завітав на свято разом зі своїм чотирирічним сином Захаром. Каже, дитину було неможливо відірвати від перегляду вистави.
   А ось для Дмитрика це перше в його житті відкриття ялинки. Батьки зізнаються, йти на свято не збирались, адже дуже переймались, що їхній маленький синочок капризуватиме. Але, кажуть, йому настільки сподобалась казка, що додивились її до кінця.
   Після святкової вистави у Дніпрі урочисто відкрили новорічну ялинку. Цьогорічна красуня оснащена обертальним механізмом, аби кожен міг роздивитись її з усіх боків. Та окрім ялинки у парку Глоби ще безліч новорічних прикрас та ілюмінацій, які радуватимуть містян протягом зимових свят.