понеділок, 26 грудня 2016 р.

Різдвяний бал для АТОвців

   У Дніпрі відбувся перший в Україні різдвяний бал для АТОвців та волонтерів. Захід зібрав понад 200 гостей. Вдягнені у фраки та бальні сукні учасники свята кружляли у вальсі, полонезі та танго.
   Військову форму та зброю цього дня вони змінили на смокінги та вишукані сукні. Близько двох сотень атовців та волонтерів завітали на різдвяний бал. На сцені з різними видами танцю виступили 25 пар.
   Танці – це чудова можливість не тільки цікаво провести час, а ще й поспілкуватися, впевнена хореограф балу. Тож для гостей заходу підготувала майстер-клас.
   Готуються вийти на сцену Сергій та Єлизавета. Він – учасник АТО, вона – донька командиру взводу. Закохані тренувалися перед виступом близько півтора місяця. Діляться, найскладніше було вивчити вальс.
   Це – один з тих рідких випадків, коли волонтери та військовослужбовці проводять час разом у такій позитивній та невимушеній атмосфері, діляться чиновники. Тож впевнені, всі хто прийшов сюди запам’ятають цей бал надовго.
   Ініціатива провести святковий бал походила від самих бійців, діляться чиновники. Тож у планах – зробити такий захід традиційним.