пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

У Дніпрі мітингували зоозахисники

   У Дніпрі мітингували зоозахисники. Вимагали збільшення покарання за жорстоке поводження з тваринами. Законопроект, який це передбачає, депутати повинні розглянути у Верховній Раді 9 грудня. Мітинги на його підтримку пройшли у найбільших містах України.
   Під дощем із плакатами у руках. Волонтери та небайдужі містяни збираються під стінами Дніпровської міськради. Разом з ними і тварини, які стали жертвами людської жорстокості. На руках у волонтерки Олесі – собачка на ім’я Оксана. Як символ на шиї тварини – пов’язка у червоній фарбі. Нині собака здорова, має люблячу хазяйку. Та 8 років тому її життя мало не обірвалося. Нині Оксана разом з хазяйкою допомагає іншим тваринам і носить звання волонтерки.
   Засновниця притулку для тварин, Марина Болоховець, розповідає під стіни міськради вийшли аби підтримати київських активістів. Вони мітингують під Верховною Радою. Там повинні розглянути законопроект на підтримку прав тварин.
   Законопроект, на підтримку якого мітингують активісти передбачає посилення відповідальності за жорстоке поводження із тваринами, зміни до Адміністративного та Кримінального кодексу України. Збільшення штрафів до 8 з половино тисяч гривень. Та обмеження свободи строком до 8 років за дії, які призвели до каліцтва, або смерті тварини – основні положення законопроекту.
  Посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами – може врятувати тисячі життів, кажуть активісти. Тож, боротьбу не припинятимуть.