понеділок, 26 грудня 2016 р.

Головну ялинку Дніпра відкрито

   Цими вихідними на площі Героїв Майдану засяяла 28-метрова новорічна красуня. Розпочало роботу і центральне новорічне містечко, що розгорнулося поблизу. Ялинку відкривали урочистим концертом.
   Святкові танці, співи та новорічні привітання – саме так відкривали головну ялинку Дніпра. Свято зібрало багато гостей – подивитися, як запалають вогні на новорічній красуні прийшли близько п’яти тисяч людей.
   Понад три сотні іграшок та близько десяти тисяч ліхтариків – саме так прикрасили головну ялинку Дніпра. Ця новорічна красуня – одна з найвищих в Україні, висота сягає двадцяти восьми метрів, на її виготовлення використали більше кілометра гірлянд. Палало вогнями і новорічне містечко, що розгорнулося поблизу. Тут і яскраві казкові герої, і розваги для малечі. Дітлахи діляться – від свята у захваті.
   А ось на головній сцені гостей тішили урочистим концертом. З майданчику лунали теплі побажання, та привітання із наступаючими святами. Містян розважали музичні гурти, та шоу LED-барабанщиків.
   Вітав зі святами і головний чарівник заходу – Дідусь Мороз. Запевняє, у новорічну ніч всі бажання обов’язково повинні збутися.
   Новорічне містечко працюватиме до 22 січня. Організатори обіцяють цікаву розважальну програму на кожен день -  співи, театральні вистави та майстер-класи. Розважатимуть містян і у новорічну ніч - на центральній площі працюватимуть аніматори та виступатимуть музичні гурти.