вівторок, 27 грудня 2016 р.

Черговий день донора

   Напередодні новорічних свят у клінічній лікарні імені Мечникова пройшов черговий день донора.
   У холі клінічної лікарні яблуку ніде впасти. Всі ці люди тут за велінням серця – прийшли здати кров для поранених бійців та пацієнтів із травмами, що потребують переливання. Вимоги до донорів – наявність паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду та відсутність протипоказань. Такі організовані акції зі здачі крові у лікарні не рідкість. Загалом воїнам АТО тут вже перелили більше двох тон крові.
   Сюрприз цього дня для бійців АТО підготували і представники федерації футболу Дніпропетровщини. Аби підтримати дух поранених та побажати скорішого одужання – принесли їм сувеніри. Футболки та футбольні м’ячі з автографами гравців команди «Дніпро»
   До донорського пункту, в якому лікарі підготували вже все необхідне для прийому крові вибудувалася черга. Тим часом, перші донори вже на кушетках. Один із них – Олег. Здає кров вже вп’яте. Коли здавав вперше, мав певні побоювання, але вони, запевняє – не виправдалися. Дискомфорту не відчув.
   Здавав кров цього дня і Сашко. Нині він став донором вже вдруге.
   А ось Василь Михайлович донор вже з чималим досвідом. Здавав кров більше двадцяти разів. А тим хто вагається, радить:
   У кожного, хто здав кров медики цікавляться про самопочуття. А потім відправляють випити солодкого чаю з печивом, аби відновити сили.