вівторок, 20 грудня 2016 р.

Що зробили та що планують

   Радник голови облдержадміністрації, на публічному звіті розповів про ті проекти, що вдалося втілити у життя та про плани на наступний рік.
   За 2016 рік в області перевиконали бюджет, та завершили низку проектів. Розпочали звіт з теми інфраструктури. Для того щоб знати конкретні цифри, зробили презентацію, і на слайдах чітко видно, скільки, де і як.
   Запрацював 21 водовід, завдяки цьому близько 100 тисяч людей, що взагалі не мали води або отримували її по графіку тепер повноцінно нею забезпечені. Також за рік, вдалося частково перейти на альтернативний вид опалення, загалом 103 котельні в області працюють таким чином. Говорили і про нововведення у вигляді сонячних батарей. У цьому наша область лідирує з поміж інших в Україні. Та, як зазначив Юрій Голик, значних успіхів досягли у будівництві та реконструкції навчальних закладів.
   Не забули і про медицину, Дніпропетровщина отримала гуманітарну допомогу від Франції та США,  завдяки цьому оновили обладнання, а заклади стали більш схожими на сучасні.   Головними надбаннями для лікарні Мечникова, яка має велике значення для області, є ангіограф та апарат штучної вентиляції легенів. Важливим також є допомога демобілізованим, адже наша область відправила 25 тисяч бійців на фронт, це найбільший показник у країні.
   Звітували і про екологічні проекти, відновлення річок, таких як Піщанка та Інгулець, та нагадали що є сайт, на якому можна онлайн переглянути екологічну ситуацію в тому чи іншому районі області. Більш детально про це та інше можна дізнатися на офіційному сайті облдержадміністрації, у зробленій презентації.