четвер, 29 грудня 2016 р.

Обласне новорічне свято

   28 грудня запалили вогники на головній обласній ялинці. На свято запросили обдарованих дітей з усієї Дніпропетровщини.  Для них підготували розважальну програму та пригостили солодощами.
   Діані всього три рочки. На свято вона прийшла разом з мамою. Пані Ірина розповідає, такі заходи напередодні нового року завжди дарують гарний настрій. Каже, цього року разом з донечкою вони вивчили віршик для діда Мороза та чекають на диво.
   У театрі опери та балету для малечі підготували новорічну виставу. Загалом на свято запросили понад сім сотень обдарованих малюків.
   На святі кожна дитина отримала свій пакунок з цукерками. Для запрошених облаштували імпровізований будинок з подарунками. Також перед початком вистави діти часу не гаяли.    Малеча ділилася  своїми новорічними бажаннями та запевняла, вони весь рік вчилися добре, допомагали батькам тому заслужили хороші презенти.
   Завітав на свято і Дід Мороз  зі Снігуронькою. Чарівники запевнили, усі побажання запам’ятали та виконають. Також вони привітали малечу та містян з наступаючим новим роком.