четвер, 22 грудня 2016 р.

У Дніпрі розшукують підлітка

   Антон Самсоненко зник вдень 16го грудня, припинив контакти з рідними та відключив мобільний телефон - повідомляють в управлінні нацполіції області. Нині правоохоронні органи, продовжують відпрацьовувати можливі місця перебування хлопця.
   16 річний хлопець не конфліктував із батьками та не повідомляв про наміри залишити домівку – розповідає старший інспектор превентивної служби, Тетяна Єфременкова. З минулої п’ятниці правоохоронці розпочали пошуки. Та про місце знаходження підлітка досі нічого не відомо.
   Всього з початку року у Дніпрі в управлінні нацполіції області зафіксували 136 фактів зникнення дітей. З них 127 знайшли протягом доби після звернення до правоохоронців. Зазвичай підлітки полишають домівку через конфлікти з батьками, розповідає Тетяна Єфременкова. Інспекторка також закликає батьків приділяти особливу увагу маленьким дітям під час новорічних канікул. У цей сезон кількість нещасних випадків зростає через необережне поводження з петардами, бенгальськими вогнями та новорічними гірляндами.