середа, 21 грудня 2016 р.

У Дніпрі, в літературному музеї відкрили традиційну виставку «Різдвяна зірка»

   Експозицію складають більше двох сотень картин, які намалювали юні вихованці мистецьких шкіл міста. Всі роботи присвячені новорічним святам. 

   Святкові натюрморти та зимові пейзажі – на картинах юних художників  зображена справжня новорічна казка. Напередодні виставки серед учнів мистецьких шкіл провели конкурс, кращі з робіт на задану тематикою  і складають цю експозицію.
   Одну з картин, що складають виставку, створила маленька Настя. Дівчина ділиться, у роботу вклала усю душу та витратила чимало часу. Картина намальована гелевою ручкою, на ній художниця зобразила свою хатню улюбленку.
   А ось Аня намалювала казкову кулю бажань. Дівчина малює з дитячого садочка, ділиться, із творчістю хоче зв’язати все своє життя. Це перша робота юної художниці, яка потрапила на виставку. Аня захоплено розповідає про свою картину.
   Вже близько десяти років в літературному музеї проводять таку виставку. Організатори розповідають, чимало дітлахів, чиї картини вже побували тут раніше – стали відомими художниками.
   Виставка триватиме до 19-го січня. У святкові дні у виставковому залі музею також планують проводити різноманітні розважальні заходи.