вівторок, 20 грудня 2016 р.

У гості до малечі

   Лікарня імені Мечникова протягом 10 років опікується Будинком дитини. Постійно проводять обстеження та лікують маленьких пацієнтів. До Дня Святого Миколая медики завітали у гості та привезли чимало подарунків для дітлахів: пральну машину, речі першої необхідності та солодощі.
А ось після візиту у храмі лікарні медики охрестили одну з пацієнток.
   Яскрава ялинка, веселощі та купа подарунків – у Будинку дитини вже розпочалось справжнє свято.
   Для них це найбажаніші гості – зізнаються у будинку дитини. Адже це спеціалізований заклад, який приймає особливих дітей, що потребують постійного медичного нагляду.
Будинок дитини розрахований на 105 малюків віком від 2 місяців до 4 рочків. Нині там перебуває 97 вихованців. Ця крихітка також мешкає у будинку маляти. Оленці всього три з половиною роки. Вона народилася з вродженою патологією верхньої губи. Декілька місяців тому дитину прооперували в лікарні  імені Мечникова. Наразі тут у храмі медзакладу малечу охрестили.
   За традицією кожного року  на День Святого Миколая у храмі лікарні проводять обряд хрещення. Цьогоріч у цих стінах своє духовне життя розпочала й Оленка. Другим батьком для малої став головний лікар Мечникова. Сергій Анатолійович говорить, щороку з патологією верхньої губи до них звертаються десятки пацієнтів. Каже у дівчинки є всі шанси на повноцінне життя. Після хрещення дитину оглянули спеціалісти. Результатом кажуть, задоволені. Та лікарі переконують, перша операція це лише невеликий крок на шляху до цілковитого одужання. Лікарі кажуть, на дитину очікує ще 4 - 5 операцій. Говорять, згідно  усіх строків наступну проведуть через рік та два місяці.
   Мечниківці переконують, дітям з будинку маляти вони допомагатимуть й надалі. Говорять, ці крихітки - наше майбутнє.