четвер, 15 грудня 2016 р.

Небезпека поруч

   Тиждень тому з даху одного з будинків по вулиці Громова почали падати бетонні колони. Величезні брили зруйнували балкони мешканців та створили небезпеку перехожим.
Перелякані містяни звертались до численних інстанцій, та допомоги так і не дочекались.
   Мешканці 5-го будинку по вулиці Громова вже тиждень живуть в постійному страху. На даху їхнього будинку небезпечно красуються величезні кам’яні брили. Колись це були величні колони, що прикрашали будинок. Та за 80 років свого існування вони почали руйнуватись та падати прямісінько на балкони людей.
   Перелякана жінка одразу ж викликала МНС. Та рятувальники, каже, розвели руками: нічим допомогти не можуть. Наступного ранку Валентина Федорівна пішла до КП, що обслуговує їхній будинок, там її, говорить, відіслали до іншого підприємства. Мовляв ця адреса вже не знаходиться у них на балансі.
   Тож хто відповідає за цей будинок? Аби розібратись у ситуації ми вирушили до КП «Житлове господарство Красногвардійського району», яке обслуговувало їхній будинок. Та директора не виявилось на робочому місці. Співробітникам вдалось зв’язатися із ним по телефону, але давати коментар він відмовився. 
   Також пані Валентина зверталась до департаменту житлово-комунального господарства міськради. Та там, каже, її відіслали до КП Житлового господарства.
   Тож виходить замкнуте коло. А поки комунальники ділять між собою хто саме повинен вирішувати цю проблему мешканці будинку та звичайні перехожі в небезпеці.
   Чи врешті-решт планує хтось зняти брили з даху будинку? Із цим питанням ми звернулись до Департаменту житлово-комунального господарства Дніпровської міськради, надіслали офіційний  запит. На відповідь чекаємо.