середа, 14 грудня 2016 р.

Солодкий презент чи новорічна небезпека?

   Щороку в області фіксують випадки отруєння цукерками з подарункових наборів. Спеціалісти кажуть, новорічний ажіотаж найкращий час для недобросовісних реалізаторів.
  Солодощі це – смачно , але часом й небезпечно, говорить Ярослав. Хлопець розповідає, минулого року придбав два подарункові набори в невеликому магазині біля дому. Каже, цукерки з першого пакунку з’їв того ж вечора та почувався добре. А ось солодощами іншого, каже, отруївся.
   Спеціалісти кажуть, для того аби попередити отруєння неякісними продуктами, в першу чергу, варто перевірити строк придатності, який обов’язково має бути вказаний на упаковці. Не варто купувати подарункові набори і у не заклеєних  або пошкоджених коробках. Також спеціалісти радять, уважно перевіряти набори, які діти отримують під час святкувань у садочках та школах.
   Андрій Кондратьєв говорить, найчастіше неякісні подарунки  купують на ринках та у поодиноких магазинах. Переконує, як правило, великі торговельні мережі перевіряють свій товар. Наразі мова йде не лише про продукти, не варто забувати й про якість новорічних атрибутів. За офіційною інформацією державної служби з питань безпеки харчових продуктів, останні два роки токсичних ялинкових іграшок не виявляли. Та спеціалісти радять -  обачним потрібно бути завжди.
   Також фахівці кажуть, останнім часом люди все частіше купують штучний сніг у балонах. Цей новорічний атрибут також ховає у собі небезпеку. Для того аби повернути неякісний товар або поскаржитися на виробника,  чек із магазину радять не викидати та при виявленні  порушень одразу звертатися до служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Зробити це можна в он-лайн режимі на сайті.