середа, 30 листопада 2016 р.

Dnipro Puppet Fest

   Гратися ляльками по-дорослому: у Дніпрі розпочався Перший Міжнародний Фестиваль Лялькових Театрів «Dnipro Puppet Fest». Від вертепу до театру: Лялькові вистави набирали обертів протягом століть, а сьогодні ж фестиваль відкривається новим у своєму жанрі явищем – виставою для дорослих.

   На сценах театрів Дніпра розгорнеться декілька історій за мотивами творів Гоголя, Чехова, Шмітта, а також за власними сценаріями учасників фестивалю – лялькових театрів з Харкова, Черкас, Дніпра , Києва та гостей із Румунії .
   Перший спектакль відбувся у театрі Шевченка, де харківчани відкрили фестиваль постановкою «Одруження» за мотивами твору Миколи Гоголя. Особливість вистави в тому, що на відміну від більшості спектаклів, які розраховані на дитячу аудиторію – цей спектакль  був створений для дорослих глядачів.
   Різноманіття вражає, на фестивалі присутні безліч видів маріонеток, на які буде цікаво подивитись як дітям, так і дорослим. Цікаво те, що лялькарі за допомогою своїх «підопічних»  дійсно створюють враження діалогу  та відчуття того – що лялька насправді жива.  Фестиваль триватиме з 29го листопада по 2е грудня у театрах Дніпра, тож відвідати незвичайні вистави зможе кожний.