понеділок, 14 листопада 2016 р.

Готуємося до зими

   Вже на найближчі кілька днів у Дніпрі синоптики прогнозують мокрий сніг. Щоправда, після цього в місті знов потеплішає, але вже у грудні, за прогнозами фахівців, варто очікувати снігопадів та ожеледицю.

  Парк спецтехніки дніпровського управління з ремонту та експлуатації автодоріг нараховує 47 одиниць. Саме ці машини і будуть  взимку чистити більшість вулиць міста від снігу та ожеледиці. Начальник комунального підприємства розповідає, вся техніка поділяється на 2 види.  
   Валерій Тетякін ділиться, частина техніки не нова, проте вся – у робочому стані. Достатньо, каже фахівець, і спецсуміші, якою посипатимуть дороги в ожеледицю.
  У Дніпрі кілька підприємств, які усуватимуть наслідки погодних умов. Усього взимку працюватимуть близько 130 одиниць спецтехніки, цього за підрахунками чиновників, має бути достатньо.
   Прибиратимуть сніг та посипатимуть дороги на чотириста двадцяти великих вулицях Дніпра. Це на 85 вулиць більше, ніж торік.  Прибудинкові території очищатимуть двірники. Щодо інших доріг – ними  займатимуться тільки якщо у райрадах нададуть відповідне розпорядження.