вівторок, 8 листопада 2016 р.

Єлектропоїзди не зупинятимуться на станціях

   З чотирнадцятого листопада деякі електропоїзди не зупинятимуться на станціях Верхньодніпровськ та Дніпродзержинськ (нині місто Кам’янське). Таке рішення прийняли в Дніпропетровській дирекції залізничних перевезень.
Причина – великі борги Верхньодніпровського району та міста Кам’янське за перевезення  пільгових категорій місцевого населення. Електрички, що можуть припинити зупинки на цих станціях, зранку їдуть у напрямку Дніпра. А з вечора до П’ятихаток та Верхівцевого.  Тобто саме ними чимало людей приїздить до обласного центра на роботу, а потім повертається додому. Тепер же тисячі людей не матимуть змоги користуватися послугами «Укрзалізниці».
   Це електропоїзд Верхівцеве – Дніпро. Він прибуває до станції Дніпропетровськ на початку дев’ятої години ранку. Чимало людей, в тому числі і мешканців Верхньодніпровського району та міста Кам’янське приїжджають на роботу саме цим транспортом. Але за рішенням Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень ця електричка, як і ще три інші, одна також рання, і дві вечірні з чотирнадцятого листопада  вже не зупинятимуться на станціях Верхньодніпровськ та Дніпродзержинськ, нині місто Кам’янське.
   Пані Лілія теж приїздить на роботу на цьому електротранспорті. Проїзд на інших видах транспорту, говорить, набагато дорожче і людям не по кишені. Адже квиток на електричку зі станції Верхньодніпровськ до Дніпра вартує близько дванадцяти гривень.
  Щодобово послугами електропоїздів на станції Верхньодніпровськ користується близько трьох-чотирьох тисяч людей, на станції Дніпродзержинськ (воно ж Кам’янське) близько одинадцяти-дванадцяти тисяч людей. Деякі з них вже купили проїзні квитки. Анатолій Борецький зазначив, Придніпровська залізниця пропрацює можливі варіанти, аби люди не залишилися в мінусі. І, підкреслює, зупинки збираються відмінити не назавжди, а до поки вирішать проблему.