пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

На вулицях Дніпра знову замайоріли чорно-білі жезли ДАІшників


   З початку року в області зафіксовано понад дві тисячі аварійних ситуацій на дорогах. Правоохоронці кажуть, головна причина ДТП це грубе нехтування правилами дорожнього руху. Для того аби ситуацію стабілізувати сформували вісім спеціальних мобільних груп. Як вони боротимуться з порушниками?

   Мобільні групи складаються з працівників патрульної поліції та представників управління превентивної діяльності, це колишні ДАІшники. Таку спільну роботу вони розпочали сьомого листопада та працюватимуть до кінця місяця. Правоохоронці кажуть, вдень перевіряють більше двадцяти автівок та щодня працюють на новому маршруті.  
   Спеціальні мобільні групи працюють по 12 годин. З семи ранку до сьомої вечора. На кожній зміні вулиці Дніпра патрулює до 4 правоохоронців. У їхньому арсеналі авто, рації та чорно-білі смугасті жезли.
   Колишні даїшники, а наразі представники відділу управління превентивної діяльності патрулюють вулиці міста на старих автівках та у міліцейській формі. Правоохоронці кажуть, атрибутику та транспорт не змінили через брак фінансування. Та запевняють, усі поліціянти пройшли обов'язкову переатестацію.
   Практику спільного патрулювання ввели по всій країні. Наразі у Дніпрі працює вісім мобільних груп. Самі ж правоохоронці кажуть, таку роботу вважають корисною.
   По завершенню експерименту в обласному центрі подібні групи планують сформувати і в інших містах області. Перший на черзі Кривий Ріг.