вівторок, 22 листопада 2016 р.

Сезон полювання

   З початку року на Дніпропетровщині злодії викрали близько 600 автівок. В нацполіції області кажуть, більшість викрадених машин середнього класу, та трапляються і розкішні авто. Скільки машин поліцейські повернули власникам та, чи можна убезпечити свою автівку від крадіїв?

   Місто засинає – прокидаються крадії. За повідомленням Нацполіції області за 2016й рік кількість автоунонів зросла на 20 %. Всього з початку року було викрадено майже 600 автівок.
   Зазвичай крадії працюють вночі – розповідає старший оперуповноважений Ігор Кривко. Та трапляються і більш зухвалі викрадення, зокрема, вдень злодії орудують біля торгівельних центрів. До кожного авто у крадія свій підхід.
   Якщо ж вашу машину викрали – правоохоронці закликають одразу звернутися до поліції. Патрульні отримають орієнтування за характеристиками авто та розпочнуть розшук. Поліцейські також мають право зупиняти кожну машину, схожу на викрадену. Інспектор Ігор Швецов каже, перевірка документів займає декілька хвилин.
   Таким чином по області з початку року поліцейські знайшли близько чверті викрадених авто та затримали 70 злодіїв, каже Ігор Кривко.  Додає, власники машин можуть подбати про свої автівки і попередити викрадення. Залишати машини правоохоронці радять тільки на спеціальних парковках і обов’язково вмикати сигналізацію. Аби краще убезпечити автомобіль від крадіїв, Ігор Кривко також радить обладнати машину додатковою системою захисту.
   Ну, а водіям, які залишають автівку на зимівлю у гаражі правоохоронці радять  регулярно навідуватися, слідкувати за станом замків та перевіряти сигналізацію.