понеділок, 28 листопада 2016 р.

Світлини з фронту

   У Дніпрі відкрили фотовиставку світлин з фронту фотокореспондента Олександра Клименка. На знімках відображені події, які відбувалися на передовій з самого початку антитерористичної операції.
Кожна з фотокарток має власну історію.
   Близько сімдесяти світлин – всі знімки зроблені на фронті, у період з 2014-го по 2016-й рік. Олександр Клименко розповідає, побував чи не в усіх гарячих точках. Найчастіше до об’єктиву фотографа потрапляли бійці саме з Дніпра.
   Військовослужбовці, діляться – з Олександром пройшли і вогонь, і воду та встигли стати хорошими товаришами. Розповідають, як працює фотограф.
   Експозицію складають виключно репортажні фотографії. Кожна зі світлин має власну історію, та прив’язана до певної події. З цими історіями можна ознайомитися у фронтовому альбомі Олександра Клименка, який він презентував на відкритті виставки. Автор розповідає, над книгою працював близько півроку, туди увійшло чимало фотографій разом із описом всіх подій.
   Впізнав себе на одній зі світлин і В’ячеслав Плахута. Чоловік пішов на фронт добровольцем, служив в 20-му окремому мотопіхотному батальйоні. На фотографіях, каже В’ячеслав, чимало його побратимів, та доповнює, багато спогадів.
   На відкриття фотовиставки запросили всіх тих, хто потрапив до об’єктиву Олександра Клименка. Організатори запевняють – виставка триватиме якомога довше. 
Експозиція розташована на першому поверсі Дніпропетровської облдержадміністрації. У планах чиновників – продемонструвати світлини і у інших містах області.