вівторок, 22 листопада 2016 р.

Бородата п'ятниця

   Під такою назвою проходив захід в одному із барбершопів Дніпра. Гучна музика, бородані та сміх -  все це можна було побачити на бородатій вечірці.

   7 година вечора, на дворі дещо прохолодно, але цим дняпрянам погода аж ніяк не заважає спілкуватися. Навколо купа чоловіків усі з бородами -  у когось пухнаста та довга, в когось коротка та вишукана.  Кожен з них вміє доглядати за важливим атрибутом чоловіків. Всі прийшли на клич "Помазка", барбера, якому прийшло на думку побити рекорд України та просто чудово провести час під гучну музику гуртів міста.
   Барбер, ділиться, тема бороди для нього - особлива, адже сам себе без неї не уявляє. Також говорить, що цей захід присвячений  всесвітній традиції, коли в листопаді чоловіки припиняють голитися.
   Кожен, хто хоча б раз бачив байкера у кіно скаже, що одним із головних його атрибутів є борода. Олексій каже, на захід прийшов не вагаючись, оскільки хлопці з барбершопу вже давно є його друзями. Цей вечір для нього - насамперед зустріч із знайомими та тепле спілкування.
   Культура барбершопів та борід зникла на початку 20 століття, коли у світі з'явилися бритви для безпечного гоління, але у другій половині - кінці 20 століття барбершопи знову почали ставати популярними, а довга борода поступово стала модною. В Україну ця мода прийшла не так давно, але швидко набирає обертів.
   Організовувати щось подібне дуже сподобалося, ділиться Сергій, і зупинятися він не збирається, у планах дещо більш масштабне та цікаве.
   Саме ж свято закінчилося груповим фото всіх учасників та дружнім підкиданням Помазка, вітаючи його з тим , що з його подачі в Україні тепер з'явився такий незвичайний рекорд - найбільше зібрання бороданів одному місці.