четвер, 17 листопада 2016 р.

Танцівники з Дніпра кращі в Україні

   З 30 жовтня  по 2 листопада на Заході країни проходив фестиваль «Салют, Карпати, Буковель - 2016». У цьому конкурсі маленькі дніпровські артисти вибороли гран-прі.
   Класичні пуанти та відточена техніка. На паркеті ця танцювальна пара з п’яти років. Зараз Микиті - 11, а Марійці всього 9. Незважаючи на юний вік, у своєму арсеналі діти вже мають чимало нагород. Танцівники зізналися двадцять дев’ятий фестиваль у Буковелі став черговим випробуванням.
   Діти кажуть, до тренувань поставилися дуже серйозно. У залі займалися  по 2 – 3 години, шість разів на тиждень. Цьогоріч вони підкорили Україну та Марійка каже, вже за десять років планує стати всесвітньо відомою балериною.
   Перші па діти вивчали у Дніпровській школі класичного танцю. Директор закладу Олена Дубровина каже: цьогоріч у фестивалі «Салют, Карпати, Буковель» взяли участь 17 вихованців закладу. На такий конкурс вони приїздять вже не вперше та директор школи ділиться, конкуренція була чимала.
   Дніпровська танцювальна пара представила два сольні номери. Гран-прі отримали у номінації класичний танець. Наразі діти готуються до чергового концерту. Дев’ятого січня виступатимуть у рідному місті.