середа, 16 листопада 2016 р.

День працівників радіо, телебачення та зв’язку

   16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення та зв’язку. Таке свято отримало статус офіційного державного у 1994-му році, за наказом другого президента України Леоніда Кучми.

   Щоденно у вирі подій – журналісти новин 51-го завжди напоготові до позапланових зйомок. Кажуть, така робота нерідко підносить непередбачувані сюрпризи. Працювати доводиться у різних умовах.
   Робочий процес складається з кількох етапів. Спочатку журналіст із оператором виїжджають на місце події, та знімають потрібний матеріал. Іноді – все виходить не з першої спроби.
   А вже після цього журналіст працює над відзнятим відеоматеріалом. Це – основна частина роботи над підготовкою сюжету до ефіру.
   Перевірка тексту головним редактором, і нарешті – можна приступати до монтажу. Головне – робити все злагоджено та встигнути до ефіру.
   Ефіри – прямі. Тож права на помилку – немає. Над тим, аби все пройшло вдало працюють кілька людей. Поки ви дивитись телевізор, у студіях кипить робота. 
   Саме так проходять будні тих, хто працює над створенням новин 51-го. Ми вітаємо всіх колег із професійним святом. Та обіцяємо глядачам показувати завжди найсвіжіші та найцікавіші новини.