вівторок, 15 листопада 2016 р.

Скандал у юридичному ліцеї Дніпра

   Мати вихованки заявила про порушення прав її дитини під час занять та непрозоре використання коштів батьківського фонду. Жінка каже, коли звернулася до керівництва закладу за поясненнями – на неї посипалися погрози.

   Вже півтора місяці Марія не відвідує юридичний ліцей. Навчається вдома та проходить курс лікування нервових розладів. І все через цей светр, який як каже дівчинка, не сподобався завідуючій ліцею. 
   Вийшовши з ліцею, Марія втратила свідомість. Додому її привела незнайомка. Побачивши, в якому стані донька, Олена одразу викликала швидку. У лікарні дівчинці поставили діагноз.
   У Марії порок серця. І про недугу в ліцеї знали –  дівчинку опісля 9го класу звільнили від державної атестації. Ставлення до доньки Олена, викладач із 17річним стажем пробачати не стала – направила скаргу до міського відділу освіти. При перевірці закладу, комісія виявила порушення. Зокрема викладання російською мовою та недостатнє обґрунтування щодо витрат коштів благодійного фонду «Феміда», до якого батьки студентів щомісяця здають по 400 гривень.
   Куди саме витрачають кошти – захотіла дізнатися й Олена, на сайті фонду знайшла цифри, що її неприємно здивували. 
   За відповідями Олена звернулася до керівництва ліцею. Завуч викликала жінку на розмову з представниками фонду. Але замість того, щоб показати документи, її закрили в актовій залі невідомі чоловіки - каже Олена.
   Що саме коїться у ліцеї хочемо запитати у завідуючої закладом, яка тимчасово виконує обов’язки директора.
   Відповісти на запитання Олени стосовно фонду «Феміда» згодився чоловік, який назвався головою наглядової ради ліцею. Та спочатку каже, треба написати запит.
Начальник відділу навчальної роботи управління освіти міськради, Світлана Клявченко пояснює, достеменно перевірити на що саме йдуть кошти батьківського фонду не можуть і члени їхньої комісії.
   Втім в управлінні освіти нам пообіцяли, перевірки в юридичному ліцеї Дніпра – продовжать. А батькам, діти яких навчаються у закладі нагадали – примусити здавати кошти до благодійних фондів ліцею ніхто не має права.