пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

90 років з дня народження лікарні

   У Дніпрі ювілей відзначив міський медичний заклад  № 9. Він розпочав свою роботу 6 листопада 1926 року , а під час Другої Світової війни тут працював військовий госпіталь.
   Кульки, квіти та урочиста музика. Так дев’ята міська лікарня відзначила свій ювілей. На святкуванні дев’яностої річниці медики згадали своїх вчителів, професорів та вручили подяки заслуженим працівникам закладу. 
   На святкування ювілею зібралися молоді спеціалісти та досвідчені медики. Серед них й Валентина Михайлівна. У цій лікарні жінка пропрацювала понад пів століття. Каже, за цей час жодного разу про свій вибір не пошкодувала. Розповідає, професію обрала ще у дитинстві.
   Перша амбулаторія дев’ятки розпочала свою роботу у 1926 році. Зараз же у лікарні 24 підрозділи та понад сімсот працівників. Головний лікар закладу говорить, пишаються вони й пологовим відділенням. Каже, за їхніми підрахунками тут народився кожен другий дніпровець.
   Наразі у холі закладу окрім звичних плакатів – розмістили стенди зі світлинами працівників та вітальні листівки. Цього дня медики прийняли чимало побажань.  
   Самі ж медики кажуть, три години на святкування - та вони знову повернуться до роботи. Пообіцяли, сторічний ювілей відзначать із примноженими досягненнями.