понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Сильні та незалежні

   Активні дніпрянки створили соціально-просвітницький проект «Мальва». Його мета -  об’єднати успішних жінок нашого міста та всієї України. Проекту усього півроку, та за цей час він вже зібрав понад 100 жінок, які досягли успіху у власній справі та з радістю готові поділитись своїм досвідом.
   Пані Наталя – успішна бізнес-вумен. Історія її власної справи розпочинається ще зі шкільних років, коли вона пішла на курси манікюру. Досконало оволодівши технікою жінка винайняла невеличке приміщення, де пропрацювала досить тривалий час. Так, заробивши на власний бізнес, вона відкрила свій перший салон краси. Нині Наталя володіє цілою мережею в Дніпрі. Її справі вже п’ять років, і за цей час, розповідає, пережила чимало злетів та падінь.
   Долати труднощі Наталі допомагають її наполегливість та завзяття. А також проект «Мальва». На заняттях можна зустріти дуже цікавих та близьких за духом людей.
   Загалом проект «Мальва» зібрав більше ста успішних жінок з усієї України. Всі вони різного віку, статусу та професій. Та об’єднує їх одне – бажання розвиватись та досягати успіху у своїй справі. Автор проекту, Людмила Малишева, каже, активні жінки мають підтримувати одна одну.
   У рамках проекту регулярно проводять зустрічі, на які запрошують цікавих та активних жінок, які діляться історією свого успіху. За півроку існування «Мальви» провели вже чотири такі заходи. На жовтень місяць запланована чергова зустріч, тож організатори запрошують усіх активних дніпрянок долучитись до проекту та разом впевнено крокувати до успіху.