вівторок, 18 жовтня 2016 р.

Медичні кабінети у школах

   У різних школах Дніпра  медичні працівники піклуються про здоров’я діточок різну кількість годин. В деяких навчальних  закладах медики працюють не весь тиждень, а інколи навіть неповний робочий день.
А невідкладна медична допомога може знадобитися щохвилини.
   Медсестра у Дніпровській Загальноосвітній школі №19 працює 3 а іноді – 2 дні на тиждень. Та в робочий час на місці сидіти не доводиться.
   У вівторок, п'ятницю та у другий і третій четвер місяця медсестру можна знайти в кабінеті, останній час вона слідкує за здоров’ям дітей іншої школи. Тому в кабінетах класних керівників зазвичай є невеличка аптечка. Трагічні випадки зазвичай стаються на перерві.
   Окрім першої медичної допомоги у школі можна отримати і психологічну, яку діти отримують від однокласників.
   Та деяким школам Дніпра з медичними працівниками пощастило більше.  У 142 –й  школі медсестра працює щодня з 8-ї години ранку і до  шістнадцятої. Також один неповний день на тиждень  відпрацьовує лікар. А через наявність у школі басейну, в навчальному закладі є ще одна медсестра. Зазвичай батьки довіряють шкільним медикам. 
   Поки ми не встановили чіткий графік за яким працюють медики у школах. Чиновники пообіцяли надати відповідь напри кінці поточного тижня.