пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.

Театрально-патріотичний фестиваль «Миротворці»

   У Дніпрі стартував перший в Україні театрально-патріотичний фестиваль «Миротворці».  Музичний форум зібрав кращих артистів, співаків та танцюристів з усієї України.
Оцінити  їхні таланти на захід завітали сотні містян.
   Дев’ятнадцята  година вечора. Під стінами театру Шевченка справжній аншлаг. Сотні містян зібралась на відкриття театрально-патріотичного фестивалю «Миротворці». Серед гостей і пані Марія. Жінка працює в благодійному фонді, що допомагає вимушено-переміщеним особам. Тож прийшла разом із десятком переселенців. Каже, такі заходи підіймають патріотичний дух. 
   Відкрив фестиваль театралізований патріотичний концерт «Ангели тебе охороняють». Більшість творів – про тяжкі будні українських воїнів на Сході країни, сучасних героїв Революції Гідності та про славетних козаків. Автор вистави – Ігор Кирильчатенко. Колишній боєць АТО та артист театру  Шевченка. Він пішов захищати нашу країну з початку війни на Сході. Коли його побратими потрапили у засідку, одразу ж рушив їх визволяти. Тоді він отримав тяжке поранення та потрапив у лікарню Дніпра. Він зовсім нічого не пам’ятав про себе, та знав одне, він – артист. Саме його вистава і стала поштовхом для створення фестивалю «Миротворці».
   Загалом дніпровцям покажуть 11 вистав. Спектаклі  підготували театри з усієї України. Кожна вистава – патріотичного характеру, показує тяжкий шлях нашої країни до Незалежності, страшні події на Сході, та перш за все, сильний та незламний дух українського народу.
   Фестиваль такого формату в Україні проводять вперше – кажуть організатори. Кращі українські майстри працювали над ним понад три місяці. Триватиме він 5 днів. Тож не зайвим буде  прийти та побачити все на власні очі.