понеділок, 24 жовтня 2016 р.

В квартирах й досі холодно

   В квартирах й досі холодно - скаржаться мешканці будинків, що знаходяться за адресами Криворізька 8 і 10, та по вулиці Кедріна, 59.
   Ганна Василівна проживає в одному з цих будинків. Запрошує до своєї квартири, демонструє – у кожній кімнаті по обігрівачу. Найскладніше, каже жінка, у такій холоднечі купати трирічного Макара. Хлопчик, ділиться пані Ганна, дуже часто хворіє.
   Холодні батареї і у сусідніх будинках. Олександра також скаржиться на відсутність опалення. Жінка мешкає за адресую Кедріна 59. Олександра розповідає, опалення до її будинку не можуть подати через те, що у підвалі немає теплого вузла. Куди він подівся – мешканці не знають, хоча й із цим питанням зверталися до різних інстанцій.
   Поки мешканці одних  будинків скаржились, в інших домівках що знаходяться по вулиці Криворізькій, потроху почало тепліти. Хоча, діляться люди, батареї ще повністю не нагрілися.
   А ось на Кедріна, 59 тепліше не стало.  Згодом, до будинку  під’їхала машина аварійної служби. Приїхали  із гарною новиною.
   Аварійники пообіцяли, тепло у будинку стане вже цього ж дня. Зйомка відбулася у суботу, 22 жовтня.
   Проте, за словами мешканців будинку, що на Кедріна 59, ані того дня, ані наступного опалення так і не увімкнули. За роз’ясненнями мі звернулися до комунального підприємства Теплотранс. Нам пообіцяли прокоментувати ситуацію по телефону, проте пізніше – сказали, що ми звернулися не за адресою.
   Відповіді ми так і не дочекалися. Повторні дзвінки у Теплотрансі ігнорували. У Жилсервісі № 1 на наші численні телефонні дзвінки не відповідають.  Тож, за роз’ясненнями ми звернулися до міськради. На відповідь – чекаємо.