понеділок, 12 вересня 2016 р.

З Днем Народження, Дніпро

   Святкування ювілею розпочали у центрі міста. Образотворче мистецтво, виставка архітектурних проектів та різноманітні майстер класи. Все це зібрали на площі героїв Майдану.
Свій перший День міста тут відзначила й маленька Мирослава. У творчому куточку разом з мамою вони намалювали прапор України.
   Та поки малеча малює школярі готуються до презентації архітектурних проектів. Свою 3Д модель виготовила й Інна. На святі дівчина представить будівлю Укрзалізниці. Ділиться, обрала саме цей об’єкт адже він має цікаву історію.
   Також до ювілею Дніпра творча молодь України зібрала ось таку оригінальну карту. Кожна область тут то справа рук школярів з різних регіонів. Дніпропетровщину підготували місцеві умільці. Анастасія розповідає, над експозицією працювали цілий рік.
   Та на цьому творчі здобутки Дніпрян не закінчуються. Сьогодні місцевих умільців можна зустріти на кожному кроці.
   Люди діляться, гучна музика додає святкового настрою та надихає на творчість. Під патріотичні пісні свої вироби створює й пан Юрій. Розповідає, плетінням займається вже п'ятнадцять років та сьогодні радо ділиться здобутками.
Різноманітні святкові програми триватимуть сьогодні до пізньої ночі. А поки творчі колективи влаштовують імпровізовані концерти та не втомлюються вітати Дніпро з ювілеєм.