вівторок, 20 вересня 2016 р.

Мода заради життя

   У Дніпрі із шаленими знижками продаватимуть одяг світових брендів та проведуть модний показ нарядів учасниці Ukrainian Fashion Week. Все аби врятувати недоношених малюків.
Адже половину зароблених грошей – віддадуть на благодійність.
   На дніпрян чекає день шалених знижок. 25 вересня одяг найвідоміших брендів містяни зможуть купити із знижками 90-95%. Організатор розпродажу, Вадислава Миколюк, запевняє – вартість одягу та взуття складатиме не більше 2х тисяч гривень. Проте – це не маркетинговий хід. Таким чином намагаються залучити українців до благодійності. Адже половину зібраних грошей передадуть реанімаційному відділенню центру матері та дитини імені Руднєва. На закупку сучасних катетерів.
   Завідуючий відділенням реанімації малюків Олександр Буяльський вважає, головне - це привернути увагу громадськості до дитячих доль. Адже кожна 10а дитина в Україні народжується недоношеною. Проте лікарні не завжди мають всі необхідні матеріали для невідкладної допомоги. Батькам новонароджених доводиться замовляти приладдя у Киві та ще добу чекати, коли його доправлять у Дніпро. В той час, коли кожна хвилина життя малюка – на вагу золота.
   Окрім світових брендів, до благодійної барахолки долучилися і дніпровські дизайнери. Зокрема, Наталя Музиченко, неодноразова учасниця Ukrainian Fashion Week. Під час заходу проведуть благодійний показ зимової колекції одягу від дизайнерки.
   Благодійний розпродаж одягу та показ проведуть вже цієї неділі, 25го вересня. Стати його гостями зможуть всі охочі.