середа, 21 вересня 2016 р.

Після пожежі

   У червні цього року горів дах одного з будинків, що поблизу Дніпровської міськради. У муніципалітеті  пообіцяли відремонтувати крівлю у найкоротший термін та   допомогти мешканцям, чиї оселі найбільше  постраждали від пожежі.
Ремонт даху майже закінчений, а ось стелі квартир і досі рушаться.
   У будинку номер 74 по проспекту Дмитра Яворницького вже кілька місяців кипить робота. Проблеми були лише на початку.
   У міськраді депутати й самі дивуються,  що так швидко вдалося завершити ремонт.
   Та на жаль, ремонт даху – то все, чим влада допомогла мешканцям.
   Стан під’їзду жахливий – усюди полущена фарба. В квартирах на останньому поверсі  – шматки стелі просто відсутні. Відсталі шпалери люди віддерли аби захиститися від плісняви. Світлана, пенсіонерка, у своїй квартирі живе одна, хоча за її словами, після пожежі – виживає.
   Сусідка Світлани, Тамара вирішила не чекати з моря погоди та допомоги від влади. Разом із чоловіком роблять ремонт за власні кошти. Проте, чеки за матеріали про всяк випадок зберігають.
   У міськраді  кажуть:  матеріальну допомогу виділили тим, хто за нею звернувся. Та за словами мешканців, ніхто з потерпілих грошей не бачив.  Люди побоюються, що цією зимою будуть замерзати у своїх квартирах.
   Але такі чутки у міськраді спростовують. Чиновники запевняють:  як тільки завершать ремонт даху, інша підрядна організація займеться відновленням опалення. До 15 жовтня ремонтні роботи обіцяють закінчити.