вівторок, 27 вересня 2016 р.

Допомагаємо як можемо

   Вже традиційний ярмарок відбувся в дитячому садочку №331. Кожного року тут збираються батьки, діти та всі бажаючі. Повеселитися та придбати чогось солоденького, що батьки дошкільнят приготували власними руками.
Всі виручені кошти тут завжди передають на благочинність.
   Українські пісні, танці, посмішки та сміх. Вже вшосте діти та батьки проводять ярмарок у дошкільному закладі №331. Раніше в такий спосіб тут збирали кошти для тяжко хворих дітей, тепер головна мета - допомогти пораненим бійцям, що зараз проходять лікування у лікарні Мечникова.
   Більшість батьків, чиї діти навчаються тут, такі заходи підтримують, а деякі навіть беруть у них участь. Однією з таких є пані Ірина. Жінка говорить, що такі свята згуртовують людей і дають змогу весело провести час. До того ж, такі заходи сприяють допомозі хворим дітям та пораненим бійцям, що знаходилися в АТО.
   Також, вважає пані Марина, свята неабияк розважають та розвивають дітей, не забувають у садочку і про патріотичне виховання. Тому двох своїх дітей вона записала саме сюди.
   Тож, допомагати тим, хто цього потребує і разом з цим розважатися, не так вже й складно, саме це і доводять дошкільнята та їх батьки. І можливо ті гроші, які батьки отримали з продажу ласощів збережуть чиєсь життя та здоров'я.