понеділок, 12 вересня 2016 р.

Броньовані двері та замки злодіям не завада

   Щомісяця у Дніпрі фіксують понад дві сотні квартирних крадіжок. Цього року свого майна лишилося близько двох тисяч сімей. У поліції розповіли, раніше злодії виносили все - від побутової техніки до коштовностей.
Зараз же все інакше.
   У пріоритеті гроші та дорогоцінні прикраси. Поліцейські кажуть, для злодіїв - то легка нажива, адже здати золото в Дніпрі не проблема. В місті працює близько п’яти тисяч ломбардів. Таким чином, на дармовий прибуток злодії полюють круглий рік. Частішають крадіжки у період відпусток, з травня по вересень, розповідають правоохоронці, і у цій справі крадії використовують старі, перевірені методи.
   У поліції кажуть, орудують злочинці переважно у спальних районах Дніпра та надають перевагу багатоповерхівкам. На здобич полюють у першій половині дня, з десятої до другої години, поки господарі на роботі - у цей час фіксують 80 відсотків злочинів. Рідше, та все ж працюють крадії й  у нічний час.
   Для того аби вберегти себе та квартиру від небажаних гостей, поліцейські радять встановити сигналізацію. Правоохоронці кажуть, броньовані двері та решітки на вікнах - то вже не надійні методи. А ось завдяки технічній охороні квартири завжди під наглядом.
   Загалом, за словами правоохоронців, стати жертвою квартирних злодіїв може будь-хто. Тому для того аби вберегти не лише гроші, а й нерви, радять встановити сигналізацію та бути обачними.