вівторок, 20 вересня 2016 р.

Соковиті салати за східними рецептами - то не лише смачно, а й часом небезпечно

   Минулого тижня санлікарі разом з поліцією виявили декілька тон корейської моркви під незвичним соусом. У страві знайшли кишкову паличку.
Таким чином у Дніпрі вдалося попередити масове отруєння.
   Халатність підприємства – небезпека для людей. Фахівці пояснюють, скоріш за все небезпечні бактерії потрапили у салати через антисанітарні умови на виробництві. Немиті руки працівників або ж брудне кухонне приладдя - перші джерела інфекції, додають спеціалісти. Аби ситуацію виправити, працівники нерідко використовують велику кількість солі та оцту. Та допомагає це не завжди.
   Наразі правоохоронці вже встановили - приватне підприємство з виготовлення корейських салатів мало тіньовий бізнес. Свою продукцію вони розповсюджували під чужими та вже відомими марками. Фахівці кажуть, таким чином керівництво прагнуло уникнути будь-якої відповідальності. Та наразі завдяки злагодженій роботі вдалося уникнути масового отруєння.
   Наразі уся заражена продукція опечатана, а справу передали до суду. Згідно з Кримінальним кодексом України власникам харчового підприємства загрожує до трьох років позбавлення волі.