середа, 14 вересня 2016 р.

Децентралізація, гідні умови життя для військових та безвізовий режим з ЄС.


   Із робочим візитом до Дніпра завітав Президент України, Петро Порошенко. Він подарував квартири армійцям, а також урочисто відкрив дитячий садок у Слобожанському.
   Свій день у Дніпрі Президент розпочав із відвідин військової частини і подарунків.  Та не аби яких. Армійці 26го загону Державної спеціальної служби транспорту отримали ключі від квартири у новобудові. Щоправда сам дім бійці побудували власними силами частини та із вже уживаних матеріалів. Сам Петро Порошенко подякував героям, які ціною власного життя захищають свободу України. Та наголосив на успіхах військової реформи.
   Загалом квартири у новобудові отримали 24 військовослужбовця. Пощастило і родині Остроушко . Пан Денис  ділиться, про нове житло вони із дружиною мріяли аж 11 років.
Нині ж родина готова обживати власне житло. І чи не більше за батьків вдачі радіє маленький Кирило. Каже, чекає, не дочекається, коли зможе перевезти до будинку улюбленицю кішку та власні речі.
   Опісля військової частини Президент попрямував до селища Слобожанського на відкриття сучасного дитячого садочку. Який, зі слів, гаранта, став прикладом успіху реформи децентралізації. Тож, із захватом закликав й інші громади долучатися до програми.
   Сам заклад побудували не тільки завдяки децентралізації, а і через об’єднання селищ Слобожанського та Степового в одну громаду. Адже таким чином загальний бюджет громади зріс з 56 мільйонів гривень  до 205.  Нині відомо, у садочку навчатиметься 220 вихованців. За сучасною методикою.
   У своїй промові Петро Порошенко наголосив – за останній рік в Україні збудували рекордну кількість дитячих садочків. І зупинятися – не планують. Також під час свого візиту Президент не забув і про справи державного значення. Зокрема він анонсував отримання Україною чергового траншу від міжнародного валютного фонду, та пообіцяв, що вже в жовтні українці їздитимуть до ЄС без віз.