понеділок, 29 серпня 2016 р.

Kolir Fest 2016

    Найаскравіший та найкольоровіший   фестиваль пройшов 28 серпня. Дійство відбулося у Дніпровському парку Глоби. Кольорові фарби-холі ,танці, майстер класи. Окрім цього ,організатори влаштували флешмоб. Де всі разом кидали жовто-блакитну фарбу на честь 25-річчя держави?

   Відпочити від робочих буднів і поринути в дитинство. Майже 2000 дніпровців взяли  участь у яскравому заході. Основна мета фестивалю-дарувати радість та гарний настрій .  Учасники кидалися  один в одного кольоровою фарбою, танцювали під живу музику, брали  участь у різних конкурсах. До цього свята готувалися  цілий місяць. За словами організаторів фестивалю ,з кожним роком на свято фарб приходить все більше і більше людей. Розмалювавши обличчя в різні кольори дніпровська молодь танцює і співає. Андрій на фестивалі вже другий раз поспіль. Ділиться, цей захід йому дуже сподобався, бо заряджає енергією і позитивом.
   Крім того, організатори фестивалю влаштовували різні конкурси з нагородами. Взяла  участь у  них і Анастасія. Дівчина зайняла перше місце в одному з конкурсів та отримала за це  подарунок.
   На Kolir Fest завітали Аня і Олександра, кажуть-на такий фестиваль прийшли уперше.Проте, анітрохи про це не пошкодували.  Діляться своїми враженнями
   А найголовнішою  частиною заходу-став флешмоб. Всі учасники підкинули яскраві кольори до неба. І на кілька секунд у повітрі з'явився прапор України з жовтої і синьої фарби.