понеділок, 15 серпня 2016 р.

Кіоск-вбивця


   В Дніпрі минулого тижня від удару струмом біля продуктового МАФу загинула людина. Чоловік лише доторкнувся до залізної решітки кіоску та отримав електронний заряд у відповідь.
Врятувати постраждалого медики не змогли. В міськраді кажуть – ларьок не мав дозвільних документів на роботу. Тож, і перевіряти справність проводки було нікому. 
   Старий, залізний та небезпечний. Продуктовий кіоск по вулиці Гладкова, 6 розташований бік-о-бік з дитячим майданчиком. Таке сусідство подобалося не всім. Адже зі слів місцевих, в кіоску продавали алкоголь та цигарки. Мати двох дітей, пані Наталя, ділиться – прогулянки на майданчику часом ставали просто небезпечними.
   Нині МАФ не працює. Проте зачинили його не через продаж алкоголю на дитячому майданчику. А через загибель людини.  Так минулого тижня   30- річний чоловік підійшов до кіоску, доторкнувся до решітки та отримав заряд струму. Врятувати постраждалого медики так і не змогли. В міськраді кажуть – трагедія сталася через те, що МАФ функціонував незаконно, не мав дозвільних документів, тож і перевіряти справність електропроводки було нікому.  А саму ж електроенергію власники кіоску просто крали.
   Нині ж, кажуть у міськраді, шукають господаря  кіоску. Проте, як виявилося, той просто зник. І жодного разу навіть не намагався узаконити ларьок. Наразі Руслан Мороз обіцяє, злощасний кіоск тепер вже точно демонтують.
   Шукають власника МАФу і правоохоронці. Речниця поліції, Вікторія Гросс-Робоча пояснила обставини трагедії. Так, з її слів точну причину загибелі людини ще з’ясовують.
   Тим часом кіоск, який можливо і став причиною загибелі людини все ще не демонтовано. Його знеструмили, на вікні вивіска з написом – зачинено. Проте, двері відкриті. І деякі місцеві виносять залишки продуктів. Поза камери мотивують це тим, що електроенергію відключено і боятися – нічого. В той час – інші благають, аби злощасний МАФ скоріше знесли.