четвер, 18 серпня 2016 р.

Медалі на згадку

   В облраді вже готують відзнаки до двадцять п’ятої річниця незалежності України. Отримають їх видатні дніпропетровці, які принесли користь для рідного регіону. Загалом їх буде п’ятсот. По рівній кількості у двадцяти номінаціях. Що вирішили зобразити на пам’ятній медалі та які номінації відібрали для кандидатів?

   Макет пам’ятної медалі, яку вручать видатним людям Дніпропетровщини в облраді вже затвердили. З одного боку буде зображений герб області – з іншого візерунок петриківського розпису. Вручити перші нагороди планують вже до Дня незалежності України. Зараз робоча група відбирає кандидатів на відзнаки.
   Нині на розгляді робочої групи вже близько чотирьохсот кандидатів. Але деякі міста та райони досі не представили своїх претендентів – тож робочій процес триває. Всього буде двадцять номінацій. В облраді запевняють, до вибору назв для них підійшли з творчістю.
   Макет для медалі обирали сумлінно. Адже відзнака такого плану вперше виготовляється у регіоні – ділиться пані Надія – член робочої групи.
   Список видатних дніпропетровців, які отримають медаль на згадку, до кінця року, ще поповниться – зазначають у облраді. Всього їх буде п’ятсот. До дня ж незалежності обіцяють, відібрати по п’ять осіб у кожній з двадцяти категорій. Останні отримають нагороди у інші святкові дні.