середа, 3 серпня 2016 р.

Жорстоке вбивство

   У Дніпрі зарізали домашнього улюбленця – кота Мишка. Мешканці будинку, у якому жила тварина, підозрюють у злочині свого сусіда. Мовляв, той не раз погрожував вбити кота та вистежував його на вулиці. Чи отримає кривдник покарання?
   О 4 годині вечора мешканці багатоквартирного будинку на лівому березі знайшли улюбленця усього двора, кота Мишка, мертвим. Для людей це стало справжнім шоком, розповідають, кота дуже любили як діти так і дорослі. Мешкав кіт Мишко в одному із під’їздів. Там для нього облаштували і спальне місце і навіть зробили отвір у дверях, що ведуть у підвал, аби взимку той міг сховатись від холоду.
   На тілі мертвого кота виявили сліди від ножа. Хто вчинив таке жорстоке вбивство мешканці здогадуються. Говорять, Мишка любили всі, окрім одного мешканця будинку. Розповідають, той не раз погрожував вбити тварину. Тож коли сусіди знайшли труп кота, то одразу ж викликали поліцію та вирушили додому до підозрюваного.
   Журналістам поспілкуватись із підозрюваним не вдалось. Чоловік знімальній групі двері не відчинив.
   Юристи розповідають, із насильством над тваринами стикаються дуже часто. Але, говорять, поки що жодного кривдника не було покарано. Хоча, законом передбачена кримінальна відповідальність.
   Мешканці дуже сподіваються що цей випадок не залишиться черговим без покараним виявом жорстокості до тварин. Побоюються, якщо залишити кривдника без покарання, одного разу жертвою його агресії може стати вже людина. На разі люди написали колективну заяву до поліції та очікують на справедливе рішення правоохоронних органів. Бо, говорять, кіт для кожного мешканця був майже членом родини. А тепер замість сніданків люди носять улюбленцю лише квіти на могилу.