понеділок, 22 серпня 2016 р.

Чверть вічності

   До річниці Дня незалежності України в Дніпрі презентували книгу письменниці Ганни Нікітіної. На сторінках твору авторка розповіла майже сторічну історію нашої країни, відобразивши основні події через призму 5 поколінь жіночих доль. Письменниця видала книгу власним коштом.  Весьтираж - 100 примірників -  Ганна Нікітіна пообіцяла подарувати особливим читачам.

   100 років історії України через призму 5 поколінь жіночих доль. Дніпровська письменниця, Ганна Нікітіна презентувала свою нову книгу під назвою «Чверть вічності». Авторка розповідає – в своєму творі намагалася відобразити майже всі значущі події української історії: від початку Другої світової і до подій в зоні АТО. Знайшли місце в книзі письменниці і такі сторінки української історії, як Бабин Яр, голодомор, аварія на ЧАЕС. Окреме оповідання авторка присвятила і останнім подіям: Революції Гідності та війні на Сході України.
   Письменниця розповідає, ідею книги виношувала дуже давно, а ось написала твір всього за два місяці. Каже, поштовхом став майбутній ювілей незалежності України. Тож, і ім’я для книги обрала відповідне.
   Книгу письменниця видала власним коштом та невеличким накладом – всього 100 примірників. Їх авторка планує подарувати бійцям, які нині лікуються на Дніпропетровщини, а також надіслати у бібліотеки Донецька, Луганська та Сімферополя. Пані Ганна каже, дуже хоче, аби і на окупованих нині територіях також згадали той нелегкий шлях, яким Україна йшла до незалежності.