пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

Додай яскравих барв


   Двадцять восьмого серпня у Дніпрі пройде КолорФест присвячений Дню незалежності. Організатори підготували насичену програму – розваги на різний смак. Розприскуватись   фарбами запрошують всіх бажаючих.
Запевняють гарний настрій всім присутнім забезпечать.
   КолірФест – це запозичена традиція, що прийшла до нас із Індії. Там свято Холі – це бенгальський новий рік. Він, як наша Пасха не має конкретної дати, а відзначається за місячним календарем. І є весняним святом. Ще з давніх часів, одна з традицій святкування індусів – обсипання один одного фарбами з трав і натуральних барвників та обливання водою. Це, вірять вони і є профілактикою вірусних захворювань.
   В Україні КолорФест, вже теж давно не рідкість. Організатори зазначають: людям така розвага до вподоби, тож особисто вони вже провели шість подібних фестивалів. Цього разу теж запланували насичену програму. Майстер-класи, виставки та фітнес марафон. Також будуть лаундж, ігрова та дитяча зони. А ще для відвідувачів працюватиме діджей. Запланували організатори і патріотичний флешмоб.
   На  минулому фестивалі, підкреслюють організатори було близько двох тисяч відвідувачів. В повітря злетіло більше трьохсот п’ятдесяти кілограмів фарби. Цього разу, сподіваються хлопці, буде ще цікавіше та веселіше.
   Організатори запевняють, на фестивалі працюватимуть поліцейські, охорона та чергуватиме швидка допомога. Фарби не безкоштовні – за попереднім замовленням сто двадцять, або сто п’ятдесят гривень, в залежності від об’єму. При покупці на самому фестивалі ціна буде вищою. Фарби зроблені тільки з натуральних інгредієнтів і є гіпоалергенними. А охорона на вході контролюватиме, аби гості свята не принесли інших, небезпечних для здоров’я.