четвер, 4 серпня 2016 р.

Здорові діти – сильна нація

   Щорічно з першого по сьоме серпня світ відзначає тиждень на підтримку грудного вигодовування. Впродовж семи днів у пологових будинках проводять лекції та майстер класи з годування для майбутніх матусь. Подібну зустріч влаштували й у лікарні імені Мечникова.
   Годувати груддю чи розводити суміші? Для Пані Ірини це питання вже не актуальне. Вона мати двох діток та зараз чекає на чергове поповнення. Перед пологами жінка ділиться, сумнів жодних – годуватиме крихітку лише своїм молоком. Матуся переконана, завдяки такому харчуванню двоє старших ростуть щасливими та здоровими.
   Та є ще ті для кого це питання й досі відкрите. Наразі у пологовому будинку лікарні ім. Мечникова близько пів сотні майбутніх матусь. В тиждень підтримки грудного вигодовування для них провели тематичну лекцію. Про усі нюанси породіллям розповіли як багатодітні мами, так й медики. Лікарі кажуть, навіть найкращі суміші  не замінять корисного природного харчування.
   На лекції молоді матусі не лише вислухали поради медиків, а й активно задавали питання. Особливу увагу приділили годуванню у нічний час.
   Лікарі переконують, грудне вигодовування корисне не лише для малюків. Кажуть, для жінки  це додатковий зв'язок дитиною. Та додають, має цей процес і свої протипоказання. А саме гострі інфекції у майбутньої матусі. У інших випадках лікарі дають зелене світло.
   Загалом у лікарні подібні лекції проводять регулярно. Медики переконані, грудне вигодовування – запорука здорової нації.