вівторок, 2 серпня 2016 р.

Де та коли можна придбати безпечні кавуни?

   Соковиті кавуни та солодкі дині. У серпні цих баштанних культур на прилавках хоч відбавляй. Великі, маленькі, рожеві та червоні – товар пропонують на будь – який смак. Та купуючи такі ягоди та фрукти «у подарунок» люди не рідко отримують кишкові розлади. 
   Ароматні, стиглі та часом небезпечні ягоди. Лікарі говорять, наприкінці липня та на початку серпня кавуни не рідко стають причиною харчових отруєнь. За солодке задоволення здоров’ям поплатився і Гліб. Ягоду він придбав, як то кажуть з машини. Кавуни продавали з вантажного автомобіля, що курсує містом.
   Гліб переконаний причиною поганого самопочуття  стали саме нітрати, які додали для кращого росту ягоди. Та лікарі запевняють, за останні роки на Дніпропетровщині отруєння хімічними добавками вони не фіксували. Кажуть, недомагання та кишковий розлад могли спричинити звичайні бактерії. Брудні руки чи погано вимитий ніж -ідеальне середовище для їхнього розвитку.
   В свою чергу спеціалісти кажуть, на нітрати кавун можна перевірити у домашніх умовах. Для цього нам знадобиться склянка води у яку потрібно додати кілька шматочків м’якоті. Якщо за десять хвилин рідина залишиться безбарвною, то цей продукт безпечний для вашого здоров’я. А ось кавун   багатий на нітрати зафарбує воду у яскраво червоний колір. В свою чергу медики кажуть, оцінити якість продукту можна й візуально
   Таким чином можна зробити висновок – купувати кавуни бажано лише у перевірених місцях, на ринках чи у магазині. Варто звертати увагу на розміри та колір баштанних. Ягоди не мають бути занадто великими або ж битими. Та навіть якщо на перший погляд кавун відповідає усім вимогам, лікарі все ж радять купувати їх лише у сезон. А саме наприкінці серпня.